Страхування вантажів

Перевезення (експедирування) вантажів здійснюється на основі договору, національного транспортного законодавства та міжнародних транспортних конвенцій. Відповідальність, яка приймається транспортно-експедиторськими компаніями, чітко визначена та обмежена.

Саме ця професійна відповідальність, а не сам вантаж, страхується перевізниками – експедиторами на користь постраждалих третіх осіб. Перевізник, отримуючи комісію за частину прибутку судновласника, не може відповідати за майнові ризики сукупного вантажообігу власника.

Існує низка причин, з яких перевізник та експедитор не несуть матеріальної юридичної відповідальності за втрати чи пошкодження вантажу. Тому ми пропонуємо Вам страхування вантажу.

Страхуючи свій вантаж, Ви можете розраховувати на отримання вартості вантажів, що перевозяться, які застраховані в страховій компанії у разі настання непередбачених подій, які визначені договором страхування.

Вам буде відшкодовано реальний збиток, якого зазнає застрахований вантаж в результаті всіх передбачених договором ризиків. Окрім цього, компенсуються всі збитки, витрати та внески за загальною аварією (при морському перевезенні) та всі понесені витрати на рятування вантажу, зменшення збитків, а також витрати на визначення розміру завданого збитку, якщо компенсація таких витрат передбачена договором страхування.