Про компанію

Транспортно-експедиторська компанія «Савікон» більш 10 років займається наданням високоякісного сервісу в сфері мультимодальних та міжнародних морських контейнерних перевезень.

Під час укладання зовнішньоторгової угоди та визначенні її доцільності транспортна логістика є невід’ємним, а часто й вирішальним фактором.

Саме з цієї причини транспортно-експедиторська компанія «Савікон» пропонує Вам сервіс, який спирається на знання ринку міжнародних контейнерних перевезень, портів світу, ділових угод з усіма представниками контейнерних ліній в портах України, а також широку агентську мережу по всьому світу.

Вигідне географічне розташування Одеси, близькість Одеського, Чорноморського та Южного портів дозволяють транспортно-експедиторській компанії «Савікон» з успіхом надавати послуги з перевезення контейнерів, перевалки та відправлення різних видів вантажу. Напрацьовані ділові зв’язки з іншими портами регіону дозволяють успішно займатися перевалкою вантажів в цих районах.

В процесі організації контейнерного перевезення Вашого вантажу за найвищими світовими стандартами, включаючи повний комплект з їх портового оформлення та митного очищення, ми завжди враховуємо Ваші вимоги як клієнта, а також місцезнаходження вантажу, його габарити та фізичні параметри.

Звернувшись в нашу компанію з питань контейнерних перевезень, Ви зрозумієте, якими швидкими, якісними та своєчасними можуть бути контейнерні перевезення.

Мета транспортно-експедиторської компанії «Савікон» – допомагати зростати Вашому бізнесу!