Негабаритні вантажі

Ми надаємо послуги з транспортування негабаритних та великовагових вантажів від кар’єрної техніки до великогабаритного обладнання. Перевезення негабаритного та великовагового вантажу – це один з найскладніших видів перевезення, який вимагає низки узгоджень. Наша компанія спеціалізується на міжнародних перевезеннях судами типу RO-RO та Break bulk; наданні повного комплексу послуг з доставлення негабаритних вантажів door to door; контролі переміщення вантажів; має досвід в організації складних проектних перевезень.

Номенклатура вантажів:

  • Будівельна колісна та гусенична техніка;
  • Сільськогосподарська техніка;
  • Промислове обладнання;
  • Наднегабаритні и надвеликовагові вантажі;

Послуги:

  • Підбір способу транспортування та спецтранспорту з урахуванням всіх характеристик конкретного вантажу;
  • Вибір оптимального маршруту прямування;
  • Оформлення необхідних дозволів та погодження процедури завантаження на борт для перевезення негабаритного вантажу;
  • Організація супроводу ДАІ;
  • Детальне консультування клієнта з питань перевезення негабариту;
  • Організація транспортно-експедиторського обслуговування в морських портах України.

Повний комплекс послуг «Door to Door» включає в себе всі етапи підготовчих робіт від попередньої розробки маршруту до подальшого його погодження з усіма необхідними службами (в кожному окремому випадку перелік даних організацій може змінюватися залежно від ступені негабаритності / великовантажності вантажу та маршруту його транспортування відповідно).

Особливості негабаритних вантажів

Негабаритным називається вантаж, довжина, ширина або висота якого перевищують допустимі при транспортуванні стандартні розміри.

Однак існує єдине поняття великогабаритного вантажу, що пов’язано з можливостями транспортних засобів та особливостями шляхів прямування.

Будь-які відхилення по одному з параметрів можуть вимагати особливого підходу в організації перевезення: отримання спецдозволів, супровід автомобілями прикриття, адаптації дорожнього покриття та комунікацій. Наприклад, у Франції немає жорстких обмежень щодо висоти, але при цьому межа ширини вантажів, які перевозяться без отримання спецдозволів, на автобанах складає 3 м. Вихід один – прокладати маршрут в обхід автобанів, але з обов’язковим супроводом, що коштує немало.

А ось у Німеччині критичною є висота в 4,50 м, і тому рахунок йде на сантиметри. Якщо вантаж виступає хоча б на 5 см, є вірогідність, що отримання дозволу затягнеться на місяці, маршрут перевезення може подовшати на сотні кілометрів, є велика вірогідність того, що маршрут буде проходити через інші країни, що вимагатиме отримання додаткових узгоджень та дозволів, а це збільшить вартість в декілька разів, враховуючи й простій транспорту. Також варто враховувати вагу вантажу, що може бути визначальним при виборі транспортного засобу та маршруту, особливо в Україні та інших країнах СНД, де основні мости та шляхопроводи були виготовлені в 60-х роках та навіть найбільш надійні з них не розраховані на навантаження більше 80,0 т. Всі особливості перевезення всіх типів вантажів по всіх країнах не вмістить жоден солідний довідних, тим більше їх неможливо викласти в декількох абзацах. Однак досвід, накопичений нашою компанією на ринку, є гарантією того, що Ваш нестандартний вантаж буде своєчасно та без збитку доставлено з пункту А в пункт Б.

Вартість:

Ми радимо Вам зв’язатися з нами зручним для Вас способом для предметного узгодження умов транспортування.