Контейнерні перевезення

На теперішній час більш, ніж 95% вантажоперевезень між країнами здійснюється морськими шляхами. Спосіб отримав популярність завдяки істотній економії бюджету організацій на імпорті на експорті продукції. Доставлення товарів морем дозволяє за один раз безпечно переправити великий об’єм вантажів. Компанія «Савікон» здійснює міжнародні морські контейнерні перевезення через порти України (Одеса, Чорноморськ, Южне), що є основною спеціалізацією компанії, однак наша компанія активно розширює сферу своєї діяльності, надаючи також послуги з транспортування контейнерів між будь-якими країнами та портами по всьому світу.

В комбінації з контейнерними перевезеннями ми організовуємо міжнародні перевезення вантажів автотранспортом, в залізничних вагонах, перевантаження вантажу між цими видами транспорту та контейнерами, а також весь спектр супутніх послуг, які можуть знадобитись клієнту в будь-якій точці світу, а саме: страхування вантажів, послуги митного брокера, сюрвеєрські послуги, переоформлення документів, фумігація, перепакування та багато іншого.

Завдяки досвіду та зв’язкам з агентами та перевізниками по всьому світу ми пропонуємо клієнтам найбільш оптимальні транспортні рішення.